قالب های بیشتری می خواهید ؟ +1 کلیک کنید

قالب وردپرس | وردپرس فارسی | دانلود وردپرس | افزونه وردپرس

قالب وردپرس ، وردپرس فارسی ، دانلود وردپرس ، افزونه وردپرس ، سایت وردپرس ، افزونه ، آموزش وردپرس ، قالب برای وردپرس ، دانلود قالب وردپرس

آخرین اخبار : 
ایران هیت
تبلیغات بنری

آشنایی با موتورهای جستجوگر

web-20-bubble1 web 20 bubble1 300x225 آشنایی با موتورهای جستجوگر _

Alltheweb : یک موتورجستجوی خیلی بزرگ که اعتبار و عمومیت زیادی دارد. درسال ۲۰۰۲ ظاهراً یکی از مهمترین رقبای Google بشمار می رفت . در یک بررسی صورت گرفته توسط Pandecta magazine ، که در چهارمین سه ماه سال ۲۰۰۲ انجام شده است ، تخمین زده شده است که alltheweb دومین و بزگترین پایگاه داده را دارد , همچنین در تست ارتباط نیز خوب کار میکند و بعد ازگوگل و wisenut در رتبه سوم است. اما در تست سرعت معمولا شکست میخورد.

Altavista : موتورجستجوی پیشگامی است که توسط overture درفوریه ۲۰۰۳ خریداری شده است.

Altavista آشنایی با موتورهای جستجوگر

موتورهای جستجوگر

ASkJeeves آشنایی با موتورهای جستجوگر Ask jeeves : یک موتورجستجوی نسبتاً عمومی است. ادعایش برای شهرت این است که به شما اجازه میدهد تا بجای استفاده تنها از کلمات کلیدی بتوانید درخواست خود را بصورت یک سئوالات متنی توضیحی واردکنید. Ask jeeves ازteoma ، overture و ODP نتایج جستجو را دریافت میکند.

Google آشنایی با موتورهای جستجوگر

Google : بزرگترین ، سریعترین و دقیقترین موتور جستجو است . گوگل با سیستم pagerank خودش مشهور است.

Hotbot : یک موتورجستجوی نسبتاً عمومی است ، اگرچه محبوبیت آن شدیدا با تسلط پیدا کردن گوگل کاهش یافته است. Hotbot یکبار گزارش شده است که بزرگترین پایگاه داده را در اختیار دارد. دریک بررسی صورت گرفته توسط pandecta magazine تخمین زده شده است که چهارمین پایگاه داده بزرگ را بعد ازگوگل ، alltheweb و wisenut دارد . hotbot به منظور رسیدن به سرعت از فن آوری محاسبه موازی بهره برداری میکند ( شبکه ایستگاه های کاری ). زمانی که شما قدرت محاسبه ترکیبی این مولفه های کوچکتر را اضافه میکنید، شما کارایی طبقانی ابرکامپیوتر را به دست می آورید.

Hotbot آشنایی با موتورهای جستجوگر

Lycos آشنایی با موتورهای جستجوگر

Lycos : خود را به عنوان یک موتورجستجو مطرح کرده است و در اواخر دهه ۹۰ دارای رتبه بالایی از لحاظ محبوبیت بین کاربران اینترنتی بوده است.

Overture آشنایی با موتورهای جستجوگر Overture : بزرگترین و عمومی ترین موتورجستجوی PPC است , که قبلاً به عنوان GoTo شناخته شده است.

Yahoo آشنایی با موتورهای جستجوگر Yahoo : یکی ازاولین و دوست داشتنی ترین دایرکتوریهای وب است. Yahoo درحال حاضر ( ۲۰۰۲ ) سایتی است که بیشترین بازدید کننده را در اینترنت دارد.

print آشنایی با موتورهای جستجوگر email آشنایی با موتورهای جستجوگر linkedin آشنایی با موتورهای جستجوگر google plus آشنایی با موتورهای جستجوگر facebook آشنایی با موتورهای جستجوگر twitter آشنایی با موتورهای جستجوگر pinterest آشنایی با موتورهای جستجوگر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>