تفاوت cpanel و directadmin

طراحی وب سایت
by

سی پنل و دایرکت ادمین هر دو کنترل پنل های محبوبی هستند و می توان این دو کنترل پنل را محبوب ترین کنترل پنل های میزبانی وب در جهان دانست، سوالی که در بسیاری مواقع برای کاربران مطرح می شود این است که باید از کدام پنل را استفاده کرد؟

یکی از مهمترین ویژگی های این کنترل پنل ها راحتی کار با آن ها می باشد، طوری که پس از مدت کوتاهی با اکثر قسمت های کنترل پنل آشنا خواهید شد، افراد زیادی تنها کنترل پنل دایرکت ادمین را یک کنترل پنل کامل و حرفه ای می دانند و افرادی دیگر تنها حاظر به کار با سی پنل هستند، این موضوع معمولا به زمان شروع کار با این کنترل پنل ها و اینکه کاربر به کدام کنترل پنل عادت کرده است بستگی دارد، واقعیت این است که این کنترل پنل ها به حد کافی قدرتمند و ساده هستند و ویژگی های متفاوت آن ها در نوع راه اندازی یک سایت هیچ تفاوتی برای کاربر ایجاد نمی کنند، تفاوتی ندارد هاست شما سی پنل باشد یا دایرکت ادمین شما با هر دو این کنترل پنل ها قادر به راه اندازی یک وبسایت حرفه ای خواهید بود، در حال حاضر تقریبا تمامی وبسایت های معتبر لینوکس از یکی از این دو کنترل پنل استفاده می کنند.

ویژگی های اصلی کنترل پنل دایرکت ادمین:

عدم وجود مشکلات تحریم برای کاربران ایرانی
سرعت بسیار بالای بارگذاری کنترل پنل
محیط کاربری ساده و زیبا
ساده بودن کار با دایرکت ادمین
پایداری بیشتر نسبت به سی پنل
عملکرد و اجرای سریع  و عدم وجود منابع حاشیه ای موجود در سی پنل
امنیت بسیار بالا

امیدواریم این مطلب توانسته باشد به شما کمکی کند، در اسپیس ایران زمان زیادی برای تهیه و آماده سازی مقالات آموزشی صرف می شود، لطفا از کپی برداری مطالب خودداری فرمایید.

تقاوت های سی پنل و دایرکت ادمین – فرق دایرکت ادمین و سی پنل – فرق directadmin و cpanel – مشکلات تحریم سی پنل – چرا دایرکت ادمین؟ – هاست دایرکت ادمین – بررسی تفاوت های سی پنل و دایرکت ادمین – کنترل پنل دایرکت ادمین


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *