قالب وردپرس | وردپرس فارسی | دانلود وردپرس | افزونه وردپرس

قالب وردپرس ، وردپرس فارسی ، دانلود وردپرس ، افزونه وردپرس ، سایت وردپرس ، افزونه ، آموزش وردپرس ، قالب برای وردپرس ، دانلود قالب وردپرس

آخرین اخبار : 

آشنایی با موتورهای جستجوگر

_

Alltheweb : یک موتورجستجوی خیلی بزرگ که اعتبار و عمومیت زیادی دارد. درسال ۲۰۰۲ ظاهراً یکی از مهمترین رقبای Google بشمار می رفت . در یک بررسی صورت گرفته توسط Pandecta magazine ، که در چهارمین سه ماه سال ۲۰۰۲ انجام شده است ، تخمین زده شده است که alltheweb دومین و بزگترین پایگاه داده را دارد , همچنین در تست ارتباط نیز خوب کار میکند و بعد ازگوگل و wisenut در رتبه سوم است. اما در تست سرعت معمولا شکست میخورد.

Altavista : موتورجستجوی پیشگامی است که توسط overture درفوریه ۲۰۰۳ خریداری شده است.

 موتورهای جستجوگر

موتورهای جستجوگر

Ask jeeves : یک موتورجستجوی نسبتاً عمومی است. ادعایش برای شهرت این است که به شما اجازه میدهد تا بجای استفاده تنها از کلمات کلیدی بتوانید درخواست خود را بصورت یک سئوالات متنی توضیحی واردکنید. Ask jeeves ازteoma ، overture و ODP نتایج جستجو را دریافت میکند.

Google : بزرگترین ، سریعترین و دقیقترین موتور جستجو است . گوگل با سیستم pagerank خودش مشهور است.

Hotbot : یک موتورجستجوی نسبتاً عمومی است ، اگرچه محبوبیت آن شدیدا با تسلط پیدا کردن گوگل کاهش یافته است. Hotbot یکبار گزارش شده است که بزرگترین پایگاه داده را در اختیار دارد. دریک بررسی صورت گرفته توسط pandecta magazine تخمین زده شده است که چهارمین پایگاه داده بزرگ را بعد ازگوگل ، alltheweb و wisenut دارد . hotbot به منظور رسیدن به سرعت از فن آوری محاسبه موازی بهره برداری میکند ( شبکه ایستگاه های کاری ). زمانی که شما قدرت محاسبه ترکیبی این مولفه های کوچکتر را اضافه میکنید، شما کارایی طبقانی ابرکامپیوتر را به دست می آورید.

Lycos : خود را به عنوان یک موتورجستجو مطرح کرده است و در اواخر دهه ۹۰ دارای رتبه بالایی از لحاظ محبوبیت بین کاربران اینترنتی بوده است.

Overture : بزرگترین و عمومی ترین موتورجستجوی PPC است , که قبلاً به عنوان GoTo شناخته شده است.

Yahoo : یکی ازاولین و دوست داشتنی ترین دایرکتوریهای وب است. Yahoo درحال حاضر ( ۲۰۰۲ ) سایتی است که بیشترین بازدید کننده را در اینترنت دارد.

آشنایی با موتورهای جستجوگر
لطفا به مطلب امتیاز دهید
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *