قالب وردپرس | وردپرس فارسی | دانلود وردپرس | افزونه وردپرس

قالب وردپرس ، وردپرس فارسی ، دانلود وردپرس ، افزونه وردپرس ، سایت وردپرس ، افزونه ، آموزش وردپرس ، قالب برای وردپرس ، دانلود قالب وردپرس

آخرین اخبار : 

عناصر صفحات نتایج گوگل

عناصر صفحات نتایج گوگل
لطفا به مطلب امتیاز دهید

A. جستجو پیشرفته
شما را به صفحه اى که شما را به محدود کردن جستجو قادر میسازد لینک میکند.
B. مشخصات و مزیتها (Preferences)
لینکها به صفحه اى که شما را قادر میسازد تا مشخصات و مزیتهاى جستجو (preferences) را مرتب کنید، شامل تعداد نمایش نتایج در هر صفحه، زبان اینترفیس، و استفاده از فیلتر جستجو مطمئن است.
C. Language Tools
Tools for setting language preferences for pages to be searched, interface language and translation of results.
D. راهنمائی هاى جستجو
شما را به اطلاعاتى که به شما کمک میکند تا جستجوى خود را مثر تر سازید لینک میکند. این موضوع به شما میگوید که گوگل چه تفوتها و خصوصیاتى نسبت به ماشینهاى جستجوگر دیگرى دارد.

E. زﻣﻳﻨﻪ جستجو
براى وارد کردن پرس و جویى در گوگل، کافیست تا کلمات کلیدى تشریحى خود را تایپ کرده، سپس بر روى کلید جستجو کلید کرده یا کلید enter را بزنید.
F. دکمه جستجوى گوگل
کلیک بر روى این کلید به این منظور است که جستجوى دیگرى را انجام میدهید. همچنین شما میتوانید تا پرس و جوى دیگرى را با زدن کلید enter تایید کنید.
G. Tabs
Click the tab for the kind of search you want to conduct. Choose from a full web search, images only, Google Groups (Usenet discussion archive) or the Google Directory (the web organized into browsable categories).
H. مانع آمارى
این خط جستجوى شما را توصیف میکند و همچنین تعداد نتایج برگردانده را نشان میدهد.
I. دسته بندیها
اگر اصطلاحات جستجوى شما همچنین در دایرکتورى وب به چشم میخورند، این دسته بندیهاى پیشنهاد شده ممکن است که به شما در پیدا کردن اطلاعات بیشتر در رابطه با پرس و جوى خود کمک کند. بر روى آنها کلیک کنید تا لینکهاى دیگرى را پیدا کنید.
J. عنوان صفحه
اولین خطى که به عنوان نتیجه نشان داده میشود، عنوان صفحه پیدا شده است. بعضى وقتها بجاى عنوان، URL (آدرس) نشان داده میشود، که این به معنى است که صفحه پیدا شده عنوانى ندارد، یا گوگل تمام محتویات صفحه را به طور کامل فهرست نکرده است.
K. متن زیر عنوان
این متن منتخبى از صفحه نتیجه برگردانده شده از موضوع پرس و جو شما است. این موضوعات برگزیده شه و انتخاب شده به شما این امکان را میدهد تا زمینه اى از موضوعات که در صفحه هستند قبل از اینکه برروى آن کلیک کنید ببینید.
L. توضیحات
اگر پرس و جوى جستجو شما در دایرکتورى وب فهرست شده بود، توضیحات مولف نیز نشان داده میشود.
M. دسته بندى
اگر سایتى توسط پرس و جو جستجو ى شما که در دایرکتوى وب فهرست شده بود پیدا شد، دسته بندى آن نیز در زیر آن مشخص میشود.
N. URL نتیجه
این آدرس نتیجه یافته شده می باَشد.
O. اندازه
این شماره انداز بخش متن صفحه پیدا شده است. این براى سایتهایی که هنوز ضمیمه نشده اند موجود نمیباشد.
P.

ذﺨﻴﺭ شده
کلیک برروى لینک cache شده شما را قادر میسازد تا محتویات صفحه را به عنوان وقتى که ما آنرا ضمیمه کرده ایم ببینید. اگر به هر دلیلى، لینک نتیجه اصلى شما را به صفحه کنونى نبرد، شما میتوانید آن صفحه را از cache ما بازیافت کنید تا اطلاعاتى که میخواهید را بیبااید. در نسخه cache شده، موضوع جستجوى شما برجسته است.
Q.

صفحات مشابه
وقتى شما لینک صفحات مشابه را کلیک میکنید، گوگل به طور خودکار صفحات مشابهى را که در اینترنت موجودند و عمل جستجوى آنها همین نتیجه را بدست میاورند را کشف میکند.
R. نتیجه برجسته
وقتى که گوگل چند نتیجه را از یک وب سایت پیدا میکند، بیشترین نتیجه اى که در اول قرار میگیرد مناسبترین نتیجه نسبت به موضوع شما است.
S. More Results
If there are more than two results from the same site, the remaining results can be accessed by clicking on “More results from…” link.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *